Pablo Escobar’ın Kardeşinden Yeni kripto Para

Artık hergün yeni ve garip bir kripto para haberi duymaya alışmış olabilirsiniz. Fakat bu sefer durum gerçekten garip. Neden mi çünkü kripto parayı çıkaran eski uyuşturucu baronlarının kralı Pablo Escobar’ın kardeşi Roberto Escobar. Dizi haberleri sitelerinde uzunca süre gündemden düşmeyen Narcos gibi bir efsane diziden sonra Escobar’ın popüleritesi tartışılamaz. Bakalım yeni kripto para istenen etkiyi yaratabilecek ve kitlelere ulaşabilecek mi. İşte size daha fazla coin spoileri vermeden direk detaylı anlatıma geçiyoruz arkadaşlar.
Gün geçmiyor ki yeni bir kripto para birimi piyasaya sürülmesin. Yeni para birimi ‘uyuşturucu lordu’ Pablo Escobar’ın erkek kardeşi Roberto Escobar’dan: ‘Diet (diyet) Bitcoin’.

Blockchain’i kısaca açıklamak gerekirse kendi kripto para biriminizi oluşturabileceğiniz yer olarak niteleyebiliriz. Son adını duyurmuş kripto para ise kötü şöhretli uyuşturucu lordu Pablo Escobar’ın erkek kardeşi olan Roberto Escobar tarafından kripto para piyasasına sürülmüş vaziyette. Roberto’nun yatırım şirketi Escobar Inc., şu anda kullanıcıların parayı yüzde 96 indirimle satın alabilecekleri bir başlangıç ​​para teklif ediyor.

Escobar, yeni para birimine ek olarak DietBitcoin’i başlamasındaki motivasyonunu özetleyen ‘Pablo Escobar’s Diet Bitcoin (Pablo Escobar’ın Diyet Bitcoin’i)’ adlı kitabını yayınladı. Bu ender rastlanan kitaba Amazon’dan yalnızca 8 Dolar karşılığında sahip olabilirsiniz. Eğer para ödemek istemiyorsanız, resmi Diet Bitcoin sitesinden de bu kitabın ücretsiz bir kopyasını indirebilirsiniz.

Roberto Escobar -popüler inanışların aksine- Bitcoin’in Amerikan hükümeti tarafından yapıldığını ve gizemli adam ‘Satoshi Nakamoto’ tarafından yapılmadığını iddia ediyor. İlerleyen dönemlerde Diet Bitcoin başarılı olacak mı bilinmez ancak Roberto Escobar Diet Bitcoin’in geleceği konusunda epey iyimser olduğunu belirtiyor.

Yazımızı Escobar’ın kitabındaki sözlerle sonlandıralım o halde: “Değersiz paralarla yapışabilirsiniz, Ethereum’u koruyun, TRON’u koruyun, Ripple’ı koruyun, Bitcoin’i koruyun. Ne olduğunu göreceksiniz! Hepsi sıfıra gidecekler, neredeyse sıfır. Ama benim param değil. Çünkü benim Diet Coin’im; bu hayattaki yeni işim olacak!”

2 thoughts on “Pablo Escobar’ın Kardeşinden Yeni kripto Para

  1. Nazım dedi ki:

    Escobar Coin nasıl olur bilmem ama Narcos dizisi gerçekten efsaneydi, bu popülerlikten faydalanacağı kesin gerçektende.

  2. MuratD dedi ki:

    Tutması çok zor bu tarz coinlerin piyasada. Zaten bilindik coinlerin bile durumu ortada yatırımcı bulamıyorlar, piyasa öldü maalesef…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Name *
Email *
Website